تبلیغات
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
مرندآنلاینLearninEnglisEverydayیادگیری انگلیسی - آموزش ساخت ویروسflicker
یادگیری زبان انگلیسی از طریق اینترنت و دوستان به صورت شیرین و جذاب

آموزش ساخت ویروسflicker

یکشنبه 19 مهر 1388 16:29

نویسنده : ناصر امامی
ارسال شده در: آموزش ساخت ویروس ،

آموزش ساخت ویروس فلیکر: (به همراه آموزش نحوه خنثی كردن آن)

آشنایی با عملكرد: این شبه ویروس باعث میشود كه كیبرد كامپیوتر از كار بیفتد و هر بار كه كاربر دكمه ای از كیبرد را فشار دهد یك صدای  bipایجاد میشود و به طور همزمان مانیتور چشمك میزند.

نحوه ی ساخت:

 

برای ساخت این شبه ویروس ابتدا به منوی start و از آنجا بر روی all programs و سپس بر روی accessories رفته و notepad را باز كنید . و متن زیر را در آن وارد نمایید:


Windows Registry Editor Version 5.00
[
HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Accessibility\Keyboard Response]
"
Flags"="127"
[
HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Accessibility\SoundSentry]
"
Flags"="3"
"
WindowsEffect"="3"

سپس آن را با پسوند .reg وبا نامی دلخواه ذخیره نمایید.(برای این كار در هنگام ذخیره ی فایل جلوی عبارت File name: پس از نوشتن اسم دلخواه خود  .regنوشته و سپس آن را save كنید . مثال :

reg. نام دلخواه)

حال ویروس شما آماده می باشد . برای اجرای آن روی فایل ایجاد شده دابل كلیك كرده و سپس كامپیوتر را Restart كنید.

(توجه داشته باشید كه با اجرای این شبه ویروس صفحه كیبرد كامپیوتر كلا" از كار می افتد ولی ماوس كامپیوتر كار خواهد كرد)

نحوه خنثی كردن:

برای خنثی كردن این شبه ویروس مثل روش بالا عمل میكنیم:

دوباره یك  notepad باز كرده و متن زیر را در آن وارد كنید :
Windows Registry Editor Version 5.00
[
HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Accessibility\Keyboard Response]
"
Flags"="126"
[
HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Accessibility\SoundSentry]
"
Flags"="2"
"
WindowsEffect"="0"

و سپس آن را با نامی دلخواه و با پسوند .reg (مثل روش بالا) ذخیره نمایید. حال با دابل كلیك بر روی فایل ایجاد شده شبه ویروس  flickerرا خنثی میكنید .

 

توضیح تكمیلی : آموزش نحوه ی ساخت ویروس و مطالب مربوط به آن از موضوعات پر طرفدار در اینترنت میباشد كه این مسئله باعث شده است تا بازدید كنندگان سایتها و وبلاگ ها از مدیران این سایتها و وبلاگ ها درخواست ارائه ی مطالب و آموزش هایی در این مورد نمایند . و در نتیجه نویسندگان سایت ها و وبلاگ ها و از جمله ما بنا به در خواستهای فراوان ، اقدام به آموزشها و ارائه مطالبی در مورد ساخت ویروس ها مینماییم . ولی واقعیت امر این است كه نحوه ی ساخت ویروس ها و مطالب تخصصی مربوط به آنها چیزی فراتر از اطلاعات اكثر این مدیران و نویسندگان میباشد ، و اطلاعاتی بسیار تخصصی را میطلبد كه اولا" آموزش آن نیاز به آموزشهای مدت دار دارد كه مدت ارائه و فراگیری این آموزشها حتی به چندین سال می انجامد و در متن چند مقاله و آموزش نمیگنجد پس جایی فراتر از  فضای وب را میطلبد و ثانیا" ارائه این گونه آموزش ها به صورت تخصصی و كاربردی از عهده ی اكثر افراد و از جمله ما خارج است . پس توجه فرمایید كه آموزشهای ارائه شده در این قسمت و به اصطلاح شبه ویروس های ساخته شده با استفاده از این آموزش ها توسط شما عزیزان همه ی معنای یك ویروس را به صورت كامل در بر نمیگیرند . زیرا ویروس ها دارای ویژگیهای فراوانی میباشند كه از جمله میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

1- هوشمند 2- امكان گسترش سریع در سراسر وب 3- امكان پنهان شدن 4- امكان به روز شدن 5- امكان برقراری ارتباط با سازنده 6- امكان ارسال اطلاعات 7- امكان تخریب بالا 8- امكان فعالیت خودكار و برنامه ریزی شده و بسیاری از ویژگیهای فراوان دیگر كه نتیجه ی بیان همه ی آنها به ارائه ی مقالات بیشماری كه امروزه شما در سراسر وب آنها را مشاهده و مطالعه می فرمایید انجامیده است.(بدیهی است كه یك ویروس هر چه قدر از ویژه گیهای بیشتری برخوردار باشد قدرت بیشتری خواهد یافت)

نتیجه گیری:

با تاملی كوتاه در آموزش های ارائه شده در این بخش به آسانی در خواهید یافت كه شبه ویروسهای ساخته شده توسط این آموزشها از صدها ویژگیهای ویروسها كه ما در اینجا به بیان تعداد اندكی از این ویژگیها پرداختیم فقط دارای ویژگی مخرب میباشند و فاقد ویژگیهای دیگر ویروس ها میباشند ( كه یك ویروس نه خوب و نه عالی ، بلكه متوسط باید حداقل 10 ویژگی از صدها ویژگی ویروس ها را دارا باشد تا بتوان نام ویروس را بر آن نهاد ). و به همین علت ما با كمی ارفاق لقب شبه ویروس را برای آنها انتخاب نموده ایم . كه این خود نیز زیاد است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 7 آبان 1388 09:05اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها