تبلیغات
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
مرندآنلاینLearninEnglisEverydayیادگیری انگلیسی - طرز تهیه عنصر شوهر مرغوب(از دیدگاه شیمی)
یادگیری زبان انگلیسی از طریق اینترنت و دوستان به صورت شیرین و جذاب

طرز تهیه عنصر شوهر مرغوب(از دیدگاه شیمی)

شنبه 18 مهر 1388 00:33

نویسنده : ناصر امامی
ارسال شده در: مطالب خواندنی ،

طرز تهیه عنصر شوهر مرغوب(از دیدگاه شیمی):

 

برای تهیه این عنصر ، در ابتدا ی کار باید سیلیکات جهیزیه را با نیترات ارث بابا مخلوط کرده ، پس از مدتی متصاعد می شود  برای مرغوبیت بیشتر این عنصر می توان از زبان چرب و نرم هم به عنوان کاتالیزور استفاده کرد .

این عنصر در طبیعت  به صورت آزاد یافت می شود که با استفاده از ابزار خاصی باید آن را به سرعت ذخیره کرد . به خصوص که این عنصر نسبت به عنصر مکمل خود حدود یک میلیون واحد کاهش مقدار دارد.

خواص فیزیکی : جنس آن بسیار سخت است که البته می توان آن را با کمی سولفور زرنگی نرم کرد. زیرا به سرعت در برابر ابراز احساسات واکنش نشان می دهد .

قابل ذکر است نوع خوش ترکیب آن در طبیعت کمتر یافت می شود خواص شیمیایی : بعضی از این عناصر با خورده شیشه همراه بوده و ناخالصی دارند ، برای خالص شد نشان کافیست آنها را در یک سیستم سر بسته به نام اتاق قرار دهید .بدین خاطر که این عناصر قابلیت مفلوک شدن دارند  ( چکش خورانند ) از ابزاری نظیر تبر استفاده کرده و آزمایش را انجام دهید در اثر این واکنش گاز فریاد و امواج غلط کردم متساعد می شود سپس این عنصر به صورت رسوب در گوشه ی اتاق ته  نشین می شود که این رسوب نسبت به عنصر اصلی از مرغوبیت بیشتری برخوردار است .
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 16 آبان 1388 06:43اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها