تبلیغات
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
مرندآنلاینLearninEnglisEverydayیادگیری انگلیسی - نامه عاشقانه یا پیام بازرگانی؟!!
یادگیری زبان انگلیسی از طریق اینترنت و دوستان به صورت شیرین و جذاب

نامه عاشقانه یا پیام بازرگانی؟!!

شنبه 18 مهر 1388 00:21

نویسنده : ناصر امامی
ارسال شده در: مطالب خواندنی ،

نامه عاشقانه یا پیام بازرگانی :

 

این نامه رو كسی نوشته كه از زنش جدا شده و صبح تا شب جلوی تلویزیون بوده و تنها سرگرمیش هم این بوده كه بشینه و تبلیغات قشنگ تلویزیون رو از اول تا آخر نگاه كنه ...

 سلام:

سلامی كه گرمای آن از مهیا گاز و كیفیت سینجرگاز و نوع آوری نیك كالا با ضمانت  5  ساله است. امیدوارم صمیمانه بوسه مرا پذیرا باشی و آنرا با چسب دوقلوی  5  دقیقه ای جلاسنج به لبانت بچسبانی.

امشب با تمام غمهایم كنار مهیا گاز نشسته ام و با خودكار بیك این نامه را می نویسم زیرا این نام نیك است كه می ماند، هنگامی كه از من جدا شدی و آن نگاه سرد را از من گذراندی این فقط ضد یخ كاسپین بود كه پیكر یخ زده ام را آب كرد و این بیمه آسیا و ایران بود كه آسایشم را فراهم كرد، همانطور كه نیاز امروز پشتوانه فردا است دلم می خواهد بر قله بینالود سفر كنیم و در لابلای كوه های سر به فلك كشیده، چی توز بخوریم. بیا تا راه سخت و طاقت فرسای زندگی را با سمند سورن جدید كه افتخار ملی است آغاز كنیم و با روغن ترمزهای سپهر و فومن شیمی آسوده خاطر سفر كنیم. بیا تا پیچهای زندگی را با ابزار مهدی باز كنیم و عشقمان را با ساختمان از پیش ساخته شده ی بانك مسكن بهتر آغاز كنیم و سقفش را ایزوگام شرق كنیم. و آن را با كاغذ دیواری نائین زینت دهیم و مانند خانه سبز همه اش را سبز كنیم و اتاقهایش را با فرش ماتریس كه یه تختش كمه و فرش شفقی تبریز رنگین كمان كنیم و سفره هایمان را با برنج محسن كه خیلی قد میكشه و برنج تبرك بیاراییم و با هم فریاد بزنیم حمیــــــــــــــــــــــــــــد .

بیا تا دلهای سوخته مان را با كرم ضد آفتاب ب ب ك مرهم بگذاریم، بیا روزهایمان را با خمیر دندان داروگر  2  كه حاوی فلوراید است آغاز كنیم و عشقمان را كه حق مسلم ماست با شارژ شگفت انگیز پر بركت نموده و با صدای بلند از دل سام سونگ با ضمانت سام سرویس كه آخرشه، پخش كنیم و اشكمان را با دستمال كاغذی نرمه پاك كنیم. بیا تا دست در دست هم دهیم به مهر میهن خویش را كنیم آباد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 16 آبان 1388 06:45اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها