تبلیغات
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
مرندآنلاینLearninEnglisEverydayیادگیری انگلیسی - صرفه جویی در جوهر پرینتر
یادگیری زبان انگلیسی از طریق اینترنت و دوستان به صورت شیرین و جذاب

صرفه جویی در جوهر پرینتر

یکشنبه 19 مهر 1388 12:23

نویسنده : ناصر امامی
ارسال شده در: آموزش و ترفند كامپیوتر ،

صرفه جویی در جوهر پرینتر :

 

امروزه لوازم جانبی بسیاری برای كامپیوتر تولید میشوند كه افراد با توجه به نیاز خود از آنها استفاده میكنند . یكی از این لوازم جانبی كه استفاده ی زیادی در خانه ها و به خصوص ادارات دارد دستگاه پرینتر است . شاید بسیاری از شما كه در حال مطالعه این مطلب هستید در منازل یا محل كار خود این وسیله را داشته  باشید .

در كنار مزایای بسیاری كه داشتن پرینتر داراست ولی یكی از مشكلاتی كه دارندگان پرینتر با آن مواجه  هستند قیمت نسبتا گران جوهر پرینتر است.

روشهایی برای صرفه جویی و استفاده بهینه از جوهر پرینتر وجود دارد . كه ما در ایجا به ذكر یكی از آن روشها میپردازیم.

فرض كنید كه می خواهید فقط از قسمتی از صفحه وب خود پرینت بگیرید  و به بقیه صفحه مورد نظر نیازی ندارید . شاید در حالت عادی تصور كنید كه یا مجبورید از تمامی صفحه خود  پرینت بگیرید و یا این كه قسمت مورد نظر را انتخاب كرده و در داخل محیط  wordpad  ببرید و سپس از آن پرینت بگیرید.

ولی دست نگه دارید روش آسان تری نیز وجود دارد ،  كافی است بخش مورد نظرتان را كه حاوی عكس یا متن است را انتخاب كرده و از منوی ‌File  گزینه Print را انتخاب كنید و در پنجره ی ظاهر شده در بخش  Page Range  گزینه Selection  را انتخاب كنید و در نهایت پس از تایید این پنجره خواهید دید كه پرینتر شما فقط از قسمت انتخاب شده پرینت خواهد گرفت.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 16 آبان 1388 06:25اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها